Zostań uczestnikiem Dni w Diecezji podczas ŚDM!

W ramach Dni w Diecezjach poprzedzających  centralne wydarzenia ŚDM od 20 do 25 lipca będziemy gościć w Mogilnie grupę 22 młodych z Kazachstanu. Zapraszamy także młodych (bez ograniczeń wiekowych, także młodzi duchem) z naszego miasta, którzy chcieliby wziąć udział w diecezjalnej części ŚDM w Mogilnie.
Będzie to czas integracji, wydarzeń kulturalnych, wyjazdów, modlitwy, zabawy. W planie: gra miejska, integracja w Chabsku, wyjazd do Gniezna na Mszę św. i spotkanie z Prymasem, wyjazd do Murowanej Gośliny na widowisko historyczne, Bal Świętych, codzienna Eucharystia i wiele innych.
Koszt to 75 zł (uwzględnia 5 dniowe wyżywienie, pakiet gadżetów, przejazdy i ubezpieczenie). Deklaracja uczestnictwa do pobrania Deklaracja-dla-uczestników (1). Zapisy u br. Piotra lub w Biurze Parafialnym do 10 lipca. Gdyby przeszkodą dla uczestnictwa był koszt, prosimy o kontakt z br. Piotrem.
Pytania można kierować na adres mailowy: sdm2016.mogilno@gmail.com
Już niebawem szczegółowy plan pobytu młodych umieścimy na stronie internetowej parafii.

A na zachętę kilka zdjęć z Dni w Diecezji podczas ŚDM w Madrycie.