Mogilno, 07.03.2017r.

biuroparafialne@klasztor.mogilno.com.pl
www.klasztor.mogilno.com.pl

Zapytanie ofertowe nr 2/2017

( dotyczy prac konserwatorskich i rewaloryzacji architektury wnętrza kościoła )

I. ZAMAWIAJĄCY

Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Jana Apostoła

Benedykta XVI nr 1, 88-300 Mogilno

NIP: 557-14-99-314, REGON: 040093938

II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac we wnętrzu kościoła tzn. w kruchcie, Kaplicy Serca Jezusowego, nawach: południowej i północnej, prace obejmują także malowidło pod chórem, okna witrażowe oraz wykonanie rekonstrukcji platformy nad posadzką w prezbiterium.
  2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
  • ściany naw bocznych – wykonane z cegły i kamienia częściowo tynkowane (tynk do odtworzenia
    i renowacji);
  • kruchta zachodnia – ściany i sklepienie tynkowane;
  • Kaplica Serca Jezusowego – na ścianach stiuk, sklepienie tynkowane z pobiałami są na nim sztukaterie;
  • malowidło pod chórem zachodnim – malowidło ścienne wykonane techniką olejną;
  • pięć okien witrażowych –  komplet prac (konserwacja i renowacja);
  • rekonstrukcja platformy nad  romańską  posadzką  w prezbiterium;
  • zakres obejmuje prace konserwatorskie.
  1. Zamawiający niedopuszcza możliwości składania ofert częściowych.

III. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA

Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od 01.06.2017r. do 15.10.2017r.

IV. OPIS SPOSBU PRZYGOTOWANIA OFERTY

Oferent powinien stworzyć ofertę w formie konserwatorskiego kosztorysu ofertowego, który powinien być szczegółowy i zawierać następujące elementy:  stronę tytułową, cenę netto i brutto, szczegółową kalkulację kosztów.

Kosztorys powinien być:

– opatrzony pieczątką firmową,

– posiadać datę sporządzenia,

– zawierać adres lub siedzibę oferenta, numer telefonu, numer NIP,

– podpisany czytelnie przez wykonawcę.

V. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem: poczty, kuriera lub też dostarczona osobiście na adres: ul.  Benedykta XVI nr 1, 88-300 Mogilno do dnia 29.03.2017r.
  2. Ocena ofert zostanie  dokonana  w dniu  30.03.2017r. O wyborze najkorzystniejszej oferty powiadomimy telefonicznie wszystkich oferentów.
  3. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
  4. Oferent może przed upływem terminu składania ofert zmienić lub wycofać swoją ofertę.
  5. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
  6. Zapytanie ofertowe zamieszczono na stronie: www. klasztor.mogilno.com.pl

VI.ZAŁĄCZNIKI