XVIII Niedziela Zwykła

1. W niedzielę,  7 sierpnia,  zapraszamy do Klasztoru na recital piosenek Anny German w wykonaniu solistki  Teatru Wielkiego w Poznaniu. W tym czasie będzie uruchomiona kawiarenka klasztorna.

2. W środę 10 sierpnia Parafialna Caritas  organizuje wyjazd do Lichenia. Koszt 15 zł od osoby.  Zapisy i wpłaty w zakrystii po Mszy św.

3. W sobotę, 20 sierpnia, Parafialna Caritas organizuje wyjazd dla dzieci do Trójmiasta. Koszt 30 zł od osoby. Kwota ta, obejmuje przejazd, ubezpieczenie, obiad, rejs statkiem i bilety wstępu. Zapisy  i wpłaty w zakrystii po Mszy św.  Pierwszeństwo maja dzieci chore i pochodzące z rodzin ubogich naszej Parafii.

4. Parafialny Zespół  Caritas przystępuje do ogólnopolskiej akcji  Tornister Pełen Uśmiechów. Przybory szkolne można składać do wystawionego w kościele kosza.

5. Nadal można składać  plastikowe nakrętki w biurze Caritas na rehabilitację nieuleczalnie chorej – 5 letniej Roksany i 11 letniej Małgosi z naszej Parafii.