WIZYTA DUSZPASTERSKA 2020

PLAN KOLĘDY 2020 

Czwartek
2.01.
15.00 Powstańców Wlkp. 49 60 – 31
15.00 Powstańców Wlkp. 49 30 – 1
15.00 Powstańców Wlkp. 41 b 1 – 24
Piątek
3.01.
15.00 Powstańców Wlkp.45 a 30 – 1
15.00 Powstańców Wlkp. 41 a 30 – 1
15.00 Powstańców Wlkp. 41 a 60 – 31
Sobota
4.01.
10.00 Powstańców Wlkp. 35 A 1 – 30
10.00 Powstańców Wlkp. 35 A 60 -31
10.00 Powstańców Wlkp. 49 a 30 – 1

 

Wtorek
7.01.
15.00 Powstańców Wlkp. 45 b 20 – 1
15.00 Powstańców Wlkp. 35 B 1 – 23
15.00 Powstańców Wlkp. 35 B 24 – 46
Środa
8.01.
15.00 Niezłomnych Od początku
15.00 Świerkówiec 50, Niezłomnych, Miłosza (nr 26,28,37) Od końca
15.00 Świerkówiec 20, Polna, Miłosza, Wyspiańskiego, Asnyka 2
Czwartek
9.01
15.00 Prusa nieparzyste  1 – 19
15.00 Prusa parzyste 4 – 32
15.00 Prusa parzyste 50 – 34 nieparzyste 21-27
Piątek
10.01.
 
15.00 Mickiewicza 2-14
15.00 Mickiewicza 16-28
15.00 Mickiewicza 30-36
Sobota
11.01.
 
10.00 Powstańców Wlkp. (ulica) od końca
10.00 Powstańców Wlkp. (ulica) od początku (parzyste)
10.00 Powstańców Wlkp. (ulica) od początku (nieparzyste)

 

Poniedziałek            13.01.
15.00 Poznańska nieparzyste od końca
15.00 Poznańska parzyste od końca
15.00 Łąkowa Domki + Blok (18-1) + 1A
+ 1C
Wtorek                        14.01.
15.00 Witosa 3 50 – 26
15.00 Witosa domki nr 2,4+ Witosa 3 25 – 1
15.00 Dąbrówka szosa i huby
Środa
15.01.
15.00 Witosa 5 30 – 1
15.00 Witosa 5 60 – 31
15.00 Witosa 9 a 1 – 20
Czwartek                 16.01.
15.00 Witosa 9 25 – 1
15.00 Witosa 9 50 – 26
15.00 Witosa 7 20 – 1
15.00 Witosa 7 40 – 21
Piątek
17.01.
15.00 Benedyktyńska 1-11
15.00 Benedyktyńska 13-23
15.00 Rynek 9 – 1
15.00 Rynek 11 – 23
Sobota
18.01.
10.00 Żabno od  numeru 50 do 26 + boczna droga
10.00 Żabno od numeru 18J do numeru 1
10.00 Żabno od numeru 52 do numeru 25
10.00 Żabno od figury w bok (od numeru 10 do numeru 17A)

 

Poniedziałek
20.01.
15.00 Sądowa 1-10
15.00 Sądowa 11-19
15.00 Jagiełły Od początku (1-15)
15.00 Jagiełły nr 17
Wtorek
21.01.
15.00 Dąbrówka 28 a
15.00 Dąbrówka 28 b
15.00 Dąbrówka 28 c
15.00 Dąbrówka 28 d
Środa
22.01.
15.00 Dąbrówka Gospodarstwo + 17,18,27,28
15.00 Dąbrówka Sosnówiec, Brzózki+ bloki 19 – 21 i dom nr 29
15.00 Dąbrówka Lipowa od nr 16 do 10
15.00 Dąbrówka Lipowa od nr 9 do 4+ P. Sikorscy
Czwartek
23.01.
     
15.00 Bystrzyca nr 1 – 9 i 18 – 21
15.00 Bystrzyca nr 10 – 16a
15.00 Szczeglin od początku + Świerkówiec 33
+ Olsza 33,34
15.00 Szczeglin od końca
Piątek
24.01.
15.00 Żabienko od numeru 9, Goryszewo 21
15.00 Żabienko od numeru 20, Żabno 21
15.00 Olsza od 17 – 1A
15.00 Olsza od 18 – 37
Sobota
25.01.
10.00 Świerkówiec – Kalwaria Żaba – Chudzińscy
+ ul. Jarzębinowa od początku
10.00 Świerkówiec – Kalwaria ul. Jarzębinowa od końca
(od nr 34)
10.00 Świerkówiec – Kalwaria Rachwał – Roszak+ ul. Akacjowa,
+ ul. Świerkowa
10.00 Świerkówiec – Kalwaria ul. Modrzewiowa + Kuś – Żaba + ul. Kalinowa

 

Poniedziałek
27
.01.
15.00 Świerkówiec szosa
+ Witosa nr 8
od początku
15.00 Świerkówiec ul. Zacisze+ boczna droga boczna droga nr 11a,b,c,d,e
15.00 Bąbowo + Świerkówiec Kalwaria „Czworaki”
Wtorek
28.01.
15.00 Świerkówiec 51  (blok) I klatka (1-16)
15.00 Świerkówiec 51  (blok) II klatka (17-36)
15.00 Świerkówiec  za SP nr 1+ ul. Jaśminowa nr 36 – 49A od nr 32 malejąco
Środa
29.01.
15.00 Plac Wolności 1-7
15.00 Plac Wolności 9-17
15.00 Plac Wolności 19-27

 

Uwagi: 

  • Osoby, rodziny nowoprzybyłe na teren Parafii św. Jana Apostoła, prosimy o wcześniejsze poinformowanie telefonicznie /52 315 24 08/ lub osobiście w biurze parafialnym celem założenia karty.
  • Prosimy o zwrócenie uwagi, od której godziny rozpoczyna się kolęda.
  • Na wioski i do miejsc oddalonych prosimy o podwiezienie.
  • Na czas kolędowy prosimy o zamknięcie zwierząt domowych.
  • W dniach od 16 do 25 stycznia, trzech braci z Mogilna wspomoże w odwiedzinach kolędowych współbrat z innego klasztoru.
  • W przypadku braku możliwości przyjęcia duszpasterza w wyznaczonym terminie, prosimy zgłosić ten fakt w biurze parafialnym. Uzupełnienie wizyt nastąpi po 29 stycznia.