PPAG 2016

Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Jasną Górę pod hasłem „Zalogowani przez Chrzest” rusza w tym roku z Gniezna 2 sierpnia. Rozpocznie ją Msza św. w katedrze gnieźnieńskiej o godz. 7.00.

Zmieniona została forma pielgrzymowania. Z Gniezna wyruszy sześć grup regionalnych, co w praktyce oznacza łączenie dotychczasowych grup. Idziemy jako grupa regionalna Inowrocław (błękitno-żółto-zielona z czerwono-żłótą ) pod przewodnictwem ks. Marcina Przybylskiego i pod duchową opieką o. Grzegorza Sucheńskiego.

Koszt pielgrzymki to 120 zł. Obejmuje on głównie ubezpieczenie, pełne wyżywienie, przewóz bagażu, koszulkę, śpiewnik, modlitewnik, smycz.

Już niedługo pojawią się formularze zgłoszeń – elektroniczny i papierowy. Prosimy o w miarę możliwości szybkie zapisywanie się (najlepiej do 11 lipca), ponieważ ułatwi to przygotowania do pielgrzymki, które musimy zakończyć przed Światowymi Dniami Młodzieży.

Szczegółowe informacje do zdobycia u o. Grzegorza, na stronie internetowej parafii oraz na https://www.facebook.com/idziemyzmogilna/?fref=ts

Wkrótce poinformujemy o terminie spotkania przedpielgrzymkowego.