Pielgrzymka Piesza

Zapraszamy do pielgrzymowania z nowo powstającą Grupą Franciszkańską Pieszej Pielgrzymki Archidiecezji Gnieźnieńskiej!

Wyruszamy z Gniezna 28 lipca wraz z Grupami Regionalnymi. Pielgrzymując pod przewodnictwem Braci Kapucynów w drodze będziemy:
– modlić się codziennym rozważaniem Słowa Bożego, Różańcem i śpiewem Godzinek,
– budować wspólnotę poznając duchowość franciszkańską,
– uczyć się pokory i miłości braterskiej przez wzajemną służbę
– chwalić Pana radosnym śpiewem,
– z otwartym sercem nasłuchiwać Ducha Świętego,
– dzielić się swoim doświadczeniem życia i wiary- by iść i głosić !

* noclegi grupy są wspólne – w szkołach, remizach, stodołach.
** śniadania i kolacje – przygotowujemy i jemy wspólnie. Na trasie korzystamy z gościnności parafii, które mijamy – od nich otrzymujemy obiady. W miejscach, w których postój obiadowy nie jest przy parafii, jest możliwość zamówienia obiadu w pielgrzymkowym kateringu.
*** wyjście z Gniezna 28 lipca o godz. 7.00, wejście na Jasną Górę 5 sierpnia w godzinach południowych, zakończenie pielgrzymki 6 sierpnia.
**** koszt – 125 zł (oprócz organizacji całego wydarzenia wliczone są także ubezpieczenie, posiłki oraz noclegi).

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy na spotkania informacyjne i organizacyjne, które odbędą się w Klasztorze Braci Kapucynów w Mogilnie – 2 LIPCA 2017 o godzinie 19.00.
Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: franciszkanska.ppag@gmail.com lub do br. Piotra Krawczyka (tel. 575.651.168).

Bieżące informacje będą podawane na fanpage’u:
www.facebook.com/idziemyzmogilna

Formularz zapisów można wziąć z klasztoru, bądź zapisać się internetowo:

Zgoda rodziców (lub opiekunów prawnych) dla osób niepełnoletnich:
www.klasztor.mogilno.com.pl/wp-content/uploads/2017/06/pozwolenie-ppag2017.pdf