Pielgrzymka Rowerowa

I Pielgrzymka Rowerowa Mogilno – Częstochowa, która odbyła się w dniach 28 czerwca – 2 lipca obejmowała 27 rowerzystów + logistyka w osobie Tadeusza Dachowskiego. To pierwsza inicjatywa naszej Parafii, podjęta w trwającym Roku Miłosierdzia. 14 kobiet i 13 mężczyzn – wszyscy w wieku 14+ :), to grupa, która dojechała szczęśliwie na miejsce czyli do tronu Jasnogórskiej Królowej Polski. Trasa biegła przez Licheń – Świnice Warckie /parafia narodzin i chrztu św. s. Faustyny Kowalskiej/– Charłupię Małą, Siemkowice do Częstochowy z noclegiem u gościnnych Sióstr Honoratek pod Jasną Górą. Łącznie pielgrzymi przejechali 324 km. Pielgrzymka rowerowa to wspaniała przygoda, budowanie wspólnoty, osobisty trud, a przede wszystkim duchowe owoce, które mają ubogacać codzienne życie. Zapraszamy do galerii.