Pielgrzymka dzieci po I Komunii św.

W duchu wdzięczności i radości za I Komunię Świętą, dzieci z naszej Parafii wraz z Opiekunami – Rodzicami i Babciami, o. Proboszczem i panią Katechetką, uczestniczyły w pielgrzymce do Częstochowy na Jasną Górę połączoną z pobytem w Olsztynie k. Częstochowy, Krakowem – Łagiewnikami, Kalwarią Zebrzydowską i Wadowicami. Czerwcowe trzy dni /od 3 do 5 czerwca 2016/ to czas nawiedzin Sanktuarium Matki Bożej i Eucharystii przed Obrazem Jasnogórskim, wędrówki na olsztyński Giewont, ogniska wśród pląsów i zabawy w Świętej Puszczy – Domu Rekolekcyjnym Archidiecezji Częstochowskiej. Kolejny dzień to pobyt w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia połączony z modlitwą Koronki o godz. 15.00, w Krakowie – na Wawelu i w smoczej jamie, a także na krakowskiej starówce. Nocleg w Kalwarii Zebrzydowskiej i wyjazd do Wadowic z pobytem w domu Jana Pawła II i w kościele parafialnym świętego papieża zakończył się słodkim akcentem w postaci wadowickich kremówek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.