VII Niedziela Zwykła

1.  W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne związane z ogrzewaniem kościoła zebraliśmy 1295 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Spotkanie Grupy Modlitwy  Ojca Pio we wtorek, 21 lutego, o godz. 19.00. W czwartek, 23 lutego, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub w biurze parafialnym.
  3. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy w poniedziałek, 27 lutego, na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie.
  4. Spotkanie Rady Ekonomicznej w czwartek, 2 marca, o godz. 19.00.
  5. Przypominamy, w tym roku – w 100. Rocznicę Objawień Fatimskich nasza Parafia wspólnie z Biurem Podróży „OLIMP” z Lublina organizuje pielgrzymkę samolotowo – autokarową do Fatimy i Santiago De Compostela (Portugalia i Hiszpania). Termin pielgrzymki 27 lipca – 4 sierpnia, koszt 1750 zł 425 Euro/os. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie, dostępny jest również w zakrystii i w biurze parafialnym. Zgłoszenia przyjmuje i informacji udziela O. Proboszcz.
  • Parafialna Caritas zwraca się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku. Aby tego dokonać, należy na końcu zeznania podatkowego PIT w pozycji OPP wpisać: Nr KRS Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej ( 0000195886) z dopiskiem dla Parafii św. Jana Apostoła w Mogilnie. Przypominamy, iż środki z 1% chcemy przeznaczyć na podjazd dla niepełnosprawnych przy naszym klasztorze.
  1. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:

Nikolę Grosicką

Śp. Piotra Chełminiaka i Kazimierza Kaźmierczaka  – wieczny odpoczynek…