III Niedziela Zwykła

24 stycznia 2016

1. Parafialna Caritas składa serdeczne podziękowania sponsorom, darczyńcom i tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Karnawałowego Balu Przebierańców dla dzieci, który odbył się  17 stycznia 2016 r. w sali MDK w Mogilnie.
  2. Trwa wizyta duszpasterska w naszej Parafii. Plan kolędy na bieżący i ostatni tydzień można zabrać ze stolika. Na wioski i do miejsc oddalonych prosimy o podwiezienie.
  3. Osoby, które chciałyby przynależeć do wspólnoty modlitwy różańcowej mogą w dalszym ciągu składać deklaracje w zakrystii lub biurze parafialnym. Deklaracje są wyłożone na stoliku. Kolejne spotkanie Żywego Różańca w pierwszą środę miesiąca tj. 3 lutego po wieczornej Mszy św.
  4. W sobotę, 6 lutego 2016 r., Parafialna Caritas organizuje wyjazd do Teatru Wielkiego w  Poznaniu na  „Wesele Figara”. Koszt 75 zł od osoby. Zgłoszenia i wpłaty w zakrystii po Mszy św.
  5. Trwa zbiórka wszelkich plastikowych nakrętek na rehabilitację dla nieuleczalnie chorej – 5 letniej Roksany i 11 letniej Małgosi z naszej Parafii.  Nakrętki można składać w biurze Caritas.
  6. Parafialna Caritas zwraca się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku. Aby tego dokonać, należy na końcu zeznania podatkowego PIT w pozycji OPP wpisać: Nr KRS Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej ( 0000195886) z dopiskiem dla Parafii św. Jana Apostoła w Mogilnie.
  7. Prasa katolicka dostępna przy wyjściu z kościoła.

Śp. Marię Nowaczyk – wieczny odpoczynek…