III Niedziela Zwykła

1. Parafialna Caritas serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się dziś o godzinie 15.00 w  Sali Mogileńskiego Domu Kultury przy ul. Rynek 10.
  2. W środę, 29 stycznia zakończymy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Przypominamy, uzupełnienie kolędy nastąpi po 29 stycznia, bardzo prosimy chętnych o zgłoszenia, osobiście lub telefonicznie w biurze parafialnym.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy św. poświęcone zostaną świece, o godz. 11.00 świece dzieci pierwszokomunijnych. Święto ofiarowania Pańskiego jest Dniem Życia Konsekrowanego.
  4. W październiku tego roku w naszej Archidiecezji rozpocznie się peregrynacja kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W związku z tym zapraszamy na nabożeństwo nowennowe ku czci Matki Bożej Częstochowskiej w najbliższą sobotę 1 lutego po wieczornej Mszy świętej, które zakończy odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego. W ten sposób, poprzez modlitwę, chcemy przygotować Panu Bogu przestrzeń do działania w sercach naszych parafian.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca odwiedziny chorych od godz. 8.00. Wieczorna modlitwa różańcowa połączona będzie z nowenną.
  • Parafialna Caritas zwraca się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku. Aby tego dokonać, należy na końcu zeznania podatkowego PIT w pozycji OPP wpisać: Nr KRS Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej ( 0000195886) z dopiskiem dla Parafii św. Jana Apostoła w Mogilnie.