II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Trwa wizyta duszpasterska w naszej Parafii, plan kolędy na bieżący tydzień można zabrać ze stolika. Na wioski i do miejsc oddalonych prosimy o podwiezienie. Informujemy, że podczas wizyty duszpasterskiej ministranci będą zbierać ofiary do puszki na cele Funduszu Ministranckiego, z którego sfinansowany zostanie między innymi wakacyjny wyjazd integracyjno-formacyjny.
  2. W poniedziałek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Podczas Mszy świętych będzie można nabyć poświęcone kadzidło i mirrę. Tego dnia pragniemy też już po raz piąty wyruszyć z orszakiem świątecznym, aby oddać pokłon Nowonarodzonemu Jezusowi. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Mogilna i okolic z całymi rodzinami na Rynek mogileński (przy pomniku). 6 stycznia o godz. 15.00 przywitamy Trzech Mędrców i wyruszymy do Betlejem w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy, gdzie złożymy dary i pokolędujemy. Zachęcamy dzieci do przebrania się w stroje Królów ze Wschodu. Prosimy zabrać ze sobą papierowe serce z wypisanym dobrym uczynkiem, aby ofiarować je Jezusowi.
  3. Od wtorku 7 stycznia Msze św. w dni powszednie w kaplicy klasztornej.
  4. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 10 stycznia, o godz. 19.00 w klasztorze – sala kominkowa.

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ:

Śp. Łucję Brzycką i Śp. Gizelę Chwalik  – wieczny odpoczynek …