Uroczystość rocznicy poświęcenia własnego kościoła

1. W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne związane z pracami remontowymi w kościele 1467 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W czwartek, 31 października, zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Spotykanie na Rynku o godz. 16.00, następnie przejście do klasztoru (w razie deszczu spotykamy się w klasztorze). Zachęcamy, aby każde dziecko przebrało się za wybranego świętego. W klasztorze odbędzie się prezentacja świętych,
    zabawa i poczęstunek.
  3. W piątek, 1 listopada, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jest następujący: o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 18.00 w kościele, o godz. 10.00 w kaplicy w Dąbrówce, na cmentarzu parafialnym o godz. 13.30. Początek procesji przy figurze Chrystusa Zmartwychwstałego o godz. 13.00. Msza św. będzie sprawowana przy Mauzoleum ks. Piotra Wawrzyniaka.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W związku z tym, iż pierwszy piątek przypada w Uroczystość Wszystkich Świętych nie będzie w tym dniu adoracji. Odwiedziny chorych w pierwszą sobotę od godz. 8.00.
  5. Stowarzyszenie Europejskie Centrum Spotkań Wojciech Adalbert zaprasza na wspólne śpiewanie polskich pieśni patriotycznych w niedzielę, 10 listopada, o godz. 16.30 w kościele. W ten sposób pragniemy uczcić Święto Niepodległości i wyrazić swoją patriotyczną postawę.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na XXVIII rocznicę powstania Radia Maryja. Wyjazd w sobotę, 7 grudnia, o godz. 9.00 ze skweru Św. Wojciecha, koszt 30 zł od osoby, zapisy w zakrystii po Mszy Św.

W SAKRAMENCIE MAŁŻEŃSTWA POBŁOGOSŁAWIONA ZOSTAŁA MIŁOŚĆ:

Aleksandry Kusz i Kornela Ignasiaka

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ:

Śp. Tomasza Kubaszewskiego i Zofię Marciniak  – wieczny odpoczynek …