XXV Niedziela zwykła

1. Archidiecezja Gnieźnieńska organizuje w dniach 6-7 października diecezjalną pielgrzymkę na Jasną Górę. Celem pielgrzymki jest całonocne czuwanie i modlitwa przed peregrynacją ikony jasnogórskiej w naszej diecezji w 2021 roku. Zapisy i szczegółowe informacje w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mogilnie. Koszt pielgrzymki 150 zł.
  2. W poniedziałek, 23 września, przypada liturgiczne wspomnienie Świętego O. Pio. Zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. W związku nowenną nie będzie tego dnia wymienianek, a spowiedź wyjątkowo od godz. 17.00 do 17.30.
  3. Spotkania formacyjne kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w poniedziałek, 23 września, o godz. 19.00 w kościele.
  4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek, 26 września, po Mszy św. o godz. 18.00.