XX Niedziela zwykła

1. Dziś po Mszy o godzinie 12:30 spotkanie z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi trwającymi w trzeźwości. Podzielą się z nami doświadczeniem wychodzenia z nałogu i trwania w abstynencji. Serdecznie zapraszamy do wirydarza klasztornego.
  2. W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne związane z realizowanymi w tym roku pracami remontowymi w kościele zebraliśmy 1319 zł.  Serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.
  3. W piątek, 23 sierpnia, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub biurze parafialnym.
  4. Dożynki Parafialne w tym roku 1 września podczas Mszy Św. o godz. 12.30, podczas których będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. Prosimy poszczególne wioski naszej Parafii, a także sadowników o przygotowanie wieńców dożynkowych i koszy z plonami ziemi i sadów.
  5. Zapraszamy młodzież z naszej parafii na spotkanie „Golgoty Młodych” organizowane przez nasz zakon w Serpelicach nad Bugiem w dniach 22 – 26 sierpnia. Tematem tegorocznej Golgoty będzie „Rozłam”. Do tej pory na wyjazd zgłosiło się ok 20 osób. Szczegóły dotyczące samego spotkania na stronie internetowej golgotamlodych.pl i na Facebook – u oraz w zakrystii u proboszcza.

W SAKRAMENCIE MAŁŻEŃSTWA POBŁOGOSŁAWIONA ZOSTAŁA MIŁOŚĆ:

Doroty Kuczyńskiej i Marka Adamka

Do wieczności pan Bóg powołał z naszej parafii:

Grzegorza Zygmunta, Gabrielę Tylkowską i Halinę Kwapich