XVIII Niedziela zwykła

1. Sierpień jest miesiącem troski o trzeźwość w naszych rodzinach, w miejscach pracy i wszędzie tam, gdzie przeżywamy czas wakacyjnego wypoczynku. Zachęcamy do dobrowolnego przyjęcia abstynencji w intencji tych osób i środowisk, w których jest wiele cierpienia z powodu nadużywania alkoholu. Zachęcamy do troski o trzeźwość i gorącą modlitwę w intencjach osób uwikłanych w nałogi.
  2. Wymiana tajemnic różańcowych w najbliższą środę, 7 sierpnia, po wieczornej Mszy św. o 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek na cele parafialne związane z realizowanymi w tym roku pracami remontowymi w kościele.
  • Trwa zbiórka na Wakacyjny wyjazd za grosz. Drobne monety można wrzucać do skarbonki postawionej w kruchcie kościoła. Przypominamy, iż zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyjazd dzieci nieuleczalnie.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:

Maję Hałajdę i Julię Staszak

Śp. Aleksandra Wenglewicza i Śp. Reginę Modrzejewską- wieczny odpoczynek…