VI Niedziela Wielkanocy

1. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z pracami remontowymi w kościele.
  2. Spotkanie przed pielgrzymką rowerową do Częstochowy i do Krakowa Łagiewnik w środę, 29 maja o godz. 19.00. Na spotkaniu będzie można dopisać się na listę, a także dokonać wpłaty.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas ósmych Szkoły Podstawowej i klas trzecich Gimnazjum w środę, 29 maja, o godz. 19.00 w kościele.
  4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa, każdego dnia po wieczornej Mszy św.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w tym dniu od godz. 8.00, spowiedź od godz. 17.30.
  6. Organizujemy wyjazd na Spotkanie Młodzieży „Lednica”, które odbędzie się w sobotę, 1 czerwca. Koszt 35 zł. Informacje i zapisy u br. Dawida oraz w zakrystii.
  7. W niedzielę, 2 czerwca obchodzimy w Polsce Święto Dziękczynienia zawierzając Opatrzności Bożej losy naszej Ojczyzny. W tym dniu prosimy szczególnie o opiekę nad Polską. Zbiórka do puszek w niedzielę, 2 czerwca na kontynuację budowy Świątyni Opatrzności Bożej.
  8. W tym roku po raz kolejny, razem z Pieszą Pielgrzymką Archidiecezji Gnieźnieńskiej, wyruszy grupa franciszkańska z Mogilna na Jasną Górę. Termin pielgrzymki 28 lipca – 6 sierpnia. Zgłoszenia będzie można dokonać przez naszą stronę internetową.
  • W niedzielę, 2 czerwca Parafialna Caritas serdecznie zaprasza na X Rajd Rowerowy do Sanktuarium Maryjnego w Gościeszynie. Zbiórka uczestników o godzinie 9.00 na Rynku w Mogilnie.
  • Trwa zbiórka na Wakacyjny wyjazd za grosz. Drobne monety można wrzucać do skarbonki postawionej w kruchcie kościoła. Przypominamy, iż zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na  wyjazd dzieci nieuleczalnie chorych.
  • Nadal można składać w biurze Caritas wszelkie plastikowe nakrętki na rehabilitację nieuleczalnie chorych dzieci z naszej Parafii.

PRZEZ CHRZEST ŚW. WŁĄCZYLIŚMY DO WSPÓLNOTY KOŚCIOŁA:

Hannę Płoszyńską i Bartłomieja Wrzosa