V Niedziela Wielkanocy

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas ósmych Szkoły Podstawowej i klas trzecich Gimnazjum dziś o godz. 19.00 w kościele.
  2. Spotkanie przed pielgrzymką rowerową do Częstochowy i do Krakowa Łagiewnik w środę, 29 maja o godz. 19.00. Na spotkaniu będzie można dopisać się na listę, a także dokonać wpłaty.
  3. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio we wtorek, 21 maja, o godz. 19.00. W czwartek, 23 maja, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub w biurze parafialnym.
  4. Organizujemy wyjazd na Spotkanie Młodzieży „Lednica”, które odbędzie się w sobotę, 1 czerwca. Koszt 35 zł. Informacje i zapisy u br. Dawida oraz w zakrystii.
  5. W tym roku po raz kolejny, razem z Pieszą Pielgrzymką Archidiecezji Gnieźnieńskiej, wyruszy grupa franciszkańska z Mogilna na Jasną Górę. Termin pielgrzymki 28 lipca – 6 sierpnia. Zgłoszenia będzie można dokonać przez naszą stronę internetową lub w zakrystii.
  • Wyjazd do Teatru w Gnieźnie na spektakl  Poskromienie złośnicy w sobotę 25 maja o  godz. 18.00 ze skweru św. Wojciecha.
  • W niedzielę, 2 czerwca, Caritas zaprasza na X Rajd Rowerowy do Sanktuarium Maryjnego w Gościeszynie.