VI Niedziela Zwykła

1. W ubiegłą niedzielę na zakup sprzętu biwakowego podczas kiermaszu słodkości Skauci Europy zebrali 1756,61 groszy. Skauci serdecznie dziękują za wsparcie.
  2. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z ogrzewaniem kościoła.
  3. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio w czwartek, 21 lutego, o godz. 19.00. W sobotę, 23 lutego, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub w biurze parafialnym.
  4. Nasza parafia organizuje po raz czwarty pielgrzymkę rowerową z Mogilna do Częstochowy, w dniach od 29 czerwca do 3 lipca /długość 315km/, a także w dniach od 4 do 7 lipca z Częstochowy do Krakowa Łagiewnik /długość 200 km/, Szlakiem Jury Krakowsko – Częstochowskiej, do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy chętnych od 14 roku życia. Pierwsze spotkanie organizacyjno–informacyjne odbędzie się w sobotę, 2 marca, o godz. 19.00, zapisy na spotkaniu i w biurze parafialnym. Szczegółowych informacji udziela o. Proboszcz.
  • Parafialna Caritas organizuje wyjazd na Koncert Walentynkowy do Lubostronia dziś o godz. 15.30. Autobus będzie podstawiony przy skwerze św. Wojciecha.
  • Parafialna Caritas zwraca się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku. Aby tego dokonać, należy na końcu zeznania podatkowego PIT w pozycji OPP wpisać: Nr KRS Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej ( 0000195886) z dopiskiem dla Parafii św. Jana Apostoła w Mogilnie.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, najnowsze wydanie Benedictum oraz Informator parafialny z kalendarzem na 2019 rok.