II Niedziela Zwykła

1. Plan kolędy na bieżący tydzień można zabrać ze stolika. Na wioski i do miejsc oddalonych prosimy o podwiezienie. Od 18 do 28 stycznia w kolędzie wspomaga nas br. Tomasz Mączewski ze wspólnoty w Bydgoszczy.

2. W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne związane z ogrzewaniem kościoła zebraliśmy 1207 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Dziś po Mszy Św. zapraszamy do biblioteki parafialnej.

4. Msza św. z okazji imienin br. Jarosława w poniedziałek, 21 stycznia, o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

5. W poniedziałek przypada Dzień Babci, we wtorek Dzień Dziadka, pamiętajmy o babciach i dziadkach w naszych modlitwach, okazywaniu szacunku, wdzięczności i gestach życzliwości.

6. Dyżur porad prawnych, w poniedziałek, 21 stycznia, po Mszy św. wieczornej.

7. W środę, 23 stycznia, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub w biurze parafialnym.
  8. Parafialna Caritas serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 27 stycznia. Zabawa rozpocznie się o godzinie 15.00 w Sali Mogileńskiego Domu Kultury przy ul. Rynek 10.
  9. Stowarzyszenie Rodzin ALWIRA oraz Parafia MBNP w Mogilnie zapraszają na koncert zespołu „Ponad Chmurami”. W repertuarze tradycyjne polskie kolędy oraz utwory Bułata Okudżawy i Leonarda Cohena, a także własne kompozycje. Koncert odbędzie się w niedzielę, 27 stycznia, o godz. 16.00 w kościele MBNP w Mogilnie. Wstęp wolny.
  10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką i najnowsze wydanie „Benedictum”.