Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dyżur porad prawnych w poniedziałek, 26 listopada, o godz. 19.00.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca:
  • odwiedziny chorych od godz. 8.00,
  • spowiedź od godz. 17.30,
  • Modlitwa różańcowa o godz. 17.30.
  1. W przyszłą niedzielę, 2 grudnia, rozpoczynamy czas Adwentu i nowy Rok liturgiczny z przesłaniem: „W mocy Bożego Ducha”. W naszym kościele pragniemy przeżyć rekolekcje, które potrwają od soboty 1 grudnia (Msza św. godz. 18.00) do wtorku 4 grudnia. Rekolekcje poprowadzi nasz współbrat o. Waldemar Grubka z Warszawy. Nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. w sobotę o godz. 18.00, podczas Mszy św. niedzielnych, w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00.
  2. Poświęcenie modlitewników dla dzieci pierwszokomunijnych w niedzielę, 9 grudnia, na Mszy św. o godz. 11.00.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy do biblioteki parafialnej.
  4. Msze św. roratnie w Adwencie sprawowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, natomiast w środę, czwartek i piątek ze szczególnym udziałem dzieci. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Msza św. poranne w adwencie o godz. 8.00. Msze św. roratnie w kaplicy w Dąbrówce sprawowane będą w sobotę 8 i 15 grudnia o godz. 7.00.
  5. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć opłatki na stół wigilijny i świece Caritas.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na XXVII rocznicę powstania Radia Maryja. Wyjazd w sobotę, 1 grudnia, o godz. 9.00 ze skweru Św. Wojciecha, koszt 40 zł od osoby, zapisy w zakrystii po Mszy Św.