XX Niedziela Zwykła

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w wysprzątaniu świątyni. Bardzo prosimy parafian do pomocy w sobotę o godz. 9.00.
  2. W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne związane z realizowanymi w tym roku pracami remontami w kościele zebraliśmy 1614 zł. Serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.
  3. W czwartek, 23 sierpnia, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio znajdującą się w zakrystii.
  4. Dożynki Parafialne w tym roku 9 września podczas Mszy Św. o godz. 12.30, podczas których będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. Prosimy poszczególne wioski naszej Parafii, a także sadowników o przygotowanie wieńców dożynkowych i koszy z plonami ziemi i sadów. Po Mszy Św. dożynkowej zapraszamy na krużganki klasztorne do kawiarenki.
  • Ze sprzedaży bukietów z kłosów zbóż, kwiatów i ziół zebrano kwotę 462,20 zł i 1 Euro. Wszystkim ofiarodawcom Parafialna Caritas składa serdeczne Bóg Zapłać. Przypominamy, iż kwota ta zasili konto wyjazdu dzieci do Krynicy Morskiej.
  • Wyjazd do Sopotu w sobotę, 25 sierpnia, o godzinie 5.15 z parkingu przy skwerze św. Wojciecha
  • W dniach 27-28 sierpnia Parafialna Caritas organizuje wyjazd dla dzieci do Krynicy Morskiej. Odbywa się on w ramach akcji Wakacyjny wyjazd za grosz. Pierwszeństwo maja dzieci nieuleczalnie chore. Zapisy w biurze Caritas, w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
  • W sobotę 1 września, Caritas organizuje wyjazd na Lednicę Seniora. Tegoroczne spotkanie odbywa się pod hasłem „Jestem Młody Duchem”. Koszt 20 zł od osoby. Wpłaty i zapisy w zakrystii.
  • Kończymy zbiórkę na  Wakacyjny wyjazd za grosz. Przypominamy, iż zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na  wyjazd dzieci nieuleczalnie chorych do Krynicy Morskiej
  • Nadal można składać w biurze Caritas wszelkie plastikowe nakrętki na rehabilitację nieuleczalnie chorych dzieci z naszej Parafii.

Przez Chrzest św. włączymy do wspólnoty KOŚCIOŁA:

Ninę Storozum, Zofię Nowacką, Alicję Kulczak, Alicję Annę Kapturską