XIX Niedziela Zwykła

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w wysprzątaniu świątyni. Bardzo prosimy parafian do pomocy w sobotę o godz. 9.00.
  2. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z realizowanymi w tym roku pracami remontami w kościele.
  3. W poniedziałek, 13 sierpnia, zapraszamy na modlitwę różańcową odmówioną przed Najświętszym Sakramentem o godz. 19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, o którą prosiła Matka Boża w Fatimie.
  4. W środę 15 sierpnia, przypada Uroczystość Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny /Matki Bożej Zielnej/. Porządek Mszy Św. jak w niedzielę. Tradycyjne poświęcenie ziół, kwiatów i owoców podczas każdej Mszy Św.
  5. W czwartek, 23 sierpnia, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio.
  • We wtorek, 14 sierpnia, Parafialna Caritas organizuje wyjazd do Lichenia. Koszt 20 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii.
  • W święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, 15 sierpnia, Parafialna Caritas będzie rozprowadzać bukiety z kłosów zbóż, kwiatów i ziół. Zebrane pieniądze zasilą konto wyjazdu dzieci nieuleczalnie chorych do Krynicy Morskiej.
  • W sobotę, 25 sierpnia, Parafialna Caritas organizuje wyjazd do Sopotu. Koszt 65 zł. od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii.
  • W dniach 27-28 sierpnia Parafialna Caritas organizuje wyjazd dla dzieci do Krynicy Morskiej. Odbywa się on w ramach akcji Wakacyjny wyjazd za grosz. Pierwszeństwo maja dzieci nieuleczalnie chore. Zapisy w biurze Caritas, w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św.
  • W sobotę 1 września, Caritas organizuje wyjazd na Lednicę Seniora. Tegoroczne spotkanie odbywa się pod hasłem „Jestem Młody Duchem”. Koszt 20 zł od osoby. Wpłaty i zapisy w zakrystii.
  • Nadal można składać w biurze Caritas wszelkie plastikowe nakrętki na rehabilitację nieuleczalnie chorych dzieci z naszej Parafii.

W SAKRAMENCIE MAŁZEŃSTWA POBŁOGOSŁAWIONA ZOSTAŁA MIŁOŚĆ:

Wiktorii Winkler i Emanuela Woźniaka oraz Weroniki Kuśmierczak i Pawła Kolberga

Śp. Zbigniewa Czerwińskiego, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 13 sierpnia o godzinie 10.00 na cmentarzu parafialnym w Mogilnie.