XXXIII Niedziela Zwykła

1. W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne związane z podejmowanymi w tym roku pracami remontami w kościele zebraliśmy 1275 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dąbrówka. W ubiegłą niedzielę na leczenie chorej Alicji zebraliśmy w Dąbrówce kwotę 1210,80 zł, która została wpłacona na konto Fundacji. Dzisiejsza składka w Dąbrówce zostanie również przeznaczona w całości na leczenie Ali.
  3. Dzisiaj zbieramy w świątyni klasztornej zbiórkę do puszek na leczenie chorej Alicji. Bóg zapłać wszystkim, za każdą złożoną ofiarę.
  4. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio we wtorek, 21 listopada, o godz. 19.00. W czwartek, 23 listopada, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub w biurze parafialnym.
  5. Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwie korony”. Jest to fabularyzowny dokument, opowiadający o życiu Maksymiliana Marii Kolbego począwszy od dzieciństwa, a skończywszy na osadzeniu w Auschwitz. Projekcja filmu w Kinie „Wawrzyn” w Mogilnie 20, 21, 24 listopada o godz. 13.00. Zachęcamy do obejrzenia tego bardzo wartościowego filmu.
  6. Spotkanie pielgrzymów i sympatyków Pielgrzymki Rowerowej do Częstochowy w niedzielę, 26 listopada, o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, w poniedziałek, 27 listopada, o godz. 19.00.
  8. Spotkanie Rady Ekonomicznej, we wtorek, 28 listopada, o godz. 19.00.
  9. Spotkanie organizacyjne Stowarzyszenia Europejskie Centrum Spotkań Wojciech Adalbert odbędzie się
    w poniedziałek, 11 grudnia, o godz. 19.00 w klasztorze.
  10. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na XXVI rocznicę powstania Radia Maryja. Wyjazd w sobotę, 2 grudnia, o godz. 9.00 ze skweru Św. Wojciecha, koszt 30 zł od osoby, zapisy w zakrystii po Mszy Św.
  11. Wyjazd  do Torunia na koncert Stanisławy Celińskiej  w niedzielę 26 listopada 2017 r. o godz. 17.30. Bus będzie podstawiony przy skwerze św. Wojciecha.
  12. W sobotę, 2 grudnia, Parafialna Caritas organizuje wyjazd do Berlina na Jarmark Bożonarodzeniowy. Koszt 80 zł. od osoby. Kwota ta obejmuje przejazd, ubezpieczenie i usługę przewodnicką. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

Do wieczności Pan Bóg powołał:

Śp. Łucję Grześkowiak, Mariana Piwowarczyka i Józefa Kozickiego – wieczny odpoczynek…