XXXII Niedziela Zwykła

1. W naszej parafii trwa Kurs przedmałżeński. Spotkanie, dziś, o godz. 16.00 w klasztorze.
  2. Dziś zbiórka do puszek na cele parafialne związane z podejmowanymi w tym roku pracami remontami w kościele.
  3. W Dąbrówce dzisiejsza składka i w przyszłą niedzielę zostanie przeznaczona w całości na leczenie małej Ali. Dziękujemy za wsparcie i zrozumienie.
  4. W piątek, 17 listopada, Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy bł. Karoliny w Dąbrówce. Początek o godz. 9.00, prosimy mieszkańców Dąbrówki o przygotowanie grafiku czuwania. O godz. 17.00 Msza św. w kaplicy. Zachęcamy do modlitwy adoracyjnej.
  5. Zapraszamy młodzież na święto bł. Karoliny, które odbędzie się w sobotę, 18 listopada, w Mogilnie
    i Dąbrówce. Porządek jest następujący:
  • 10:00 Spotkanie z Małgorzatą Hutek – świadectwo (Kino Wawrzyn)
  • 11.30 Przejście w pielgrzymce do kaplicy pw. bł. Karoliny w Dąbrówce
  • 13.15 Eucharystia – Duszpasterze Ledniccy
  • 14.30 Agapa (gorący posiłek i coś na słodko)
  • 15.30 Uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem
  1. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio we wtorek, 21 listopada, o godz. 19.00. W czwartek, 23 listopada, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub w biurze parafialnym.
  2. Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwie korony”. Jest to fabularyzowny dokument, opowiadający o życiu Maksymiliana Marii Kolbego począwszy od dzieciństwa, a skończywszy na osadzeniu w Auschwitz. Projekcja filmu w Kinie „Wawrzyn” w Mogilnie 20, 21, 24 listopada o godz. 13.00. Zachęcamy do obejrzenia tego bardzo wartościowego filmu.
  3. Spotkanie pielgrzymów i sympatyków Pielgrzymki Rowerowej do Częstochowy w niedzielę, 26 listopada, o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, w poniedziałek, 27 listopada, o godz. 19.00.
  5. Spotkanie Rady Ekonomicznej, we wtorek, 28 listopada, o godz. 19.00.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na XXVI rocznicę powstania Radia Maryja. Wyjazd w sobotę, 2 grudnia, o godz. 9.00 ze skweru Św. Wojciecha, koszt 30 zł od osoby, zapisy w zakrystii po Mszy Św.
  7. W niedzielę 26 listopada, Parafialna Caritas organizuje wyjazd na koncert Stanisławy Celińskiej do Teatru Baj Pomorski w Toruniu. Koszt 100 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii po Mszy św.
  8. W sobotę, 2 grudnia, Parafialna Caritas organizuje wyjazd do Berlina na Jarmark Bożonarodzeniowy. Koszt 80 zł. od osoby. Kwota ta obejmuje przejazd, ubezpieczenie i usługę przewodnicką. Zapisy i wpłaty w zakrystii po Mszy św.