II Niedziela Wielkanocna

1. Ze sprzedaży palm i mazurków zebrano 1006 zł, a z chlebków św. Antoniego 427zł. Wszystkim ofiarodawcom Parafialna Caritas składa serdeczne Bóg zapłać.

2. W sobotę, 30 kwietnia, Parafialna Caritas zaprasza na Pielgrzymkę rowerową „Śladami Mieszka I”. Przejazd autobusem do Dziekanowic, a stamtąd rowerami przez Lednogóre, Lednicę  i Imiołki. Rowery zostaną przewiezione na specjalnej przyczepie.

3. W piątek, 2o maja, Parafialna Caritas organizuje wyjazd do Teatru Muzycznego w Poznaniu, na operetkę pt. Księżniczka Czardasza. Koszt 75 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

4. W dniach od 8 do 12 czerwca, Caritas organizuje wycieczkę w Bieszczady. Koszt około 650 zł. Kwota ta, obejmuje przejazd, ubezpieczenie, śniadania i obiadokolacje, noclegi i bilety wstępu. Zapisy i przedpłata w wysokości 50 zł, w zakrystii.

5. Zwracamy się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku. Aby tego dokonać, należy na końcu zeznania podatkowego PIT w pozycji OPP wpisać: Nr KRS Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, z dopiskiem Dla Parafii św. Jana Apostoła w Mogilnie. Pieniądze uzyskane w ciągu kilku lat z 1%, Caritas chce przeznaczyć na podjazd dla niepełnosprawnych w klasztorze.